[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Кворум » Хворум проєкта Молот Українства » Українська Культура » Українська Релігія (Яка релігія підходить для якнайкращого супроводу Українськії)
Українська Релігія
Яка регігія близька вам за духом (саме за власними принципами , а не за зовнішніми) ?
1. Грецьке Язичництво [ 0 ] [0.00%]
2. Хр. Православ'я [ 2 ] [66.67%]
3. Гіслям [ 0 ] [0.00%]
4. Слов'янське Язичництво [ 1 ] [33.33%]
5. Хр. Католицизм [ 0 ] [0.00%]
6. Буддаїзм [ 0 ] [0.00%]
7. Синтоїзм [ 0 ] [0.00%]
8. Мезоамериканське Язичництво [ 0 ] [0.00%]
9. Атриканське Язичництво [ 0 ] [0.00%]
10. Скандинавське Язичництво [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 3
КіньДата: Субота, 17.04.2010, 12:20 | Повідомлення # 1
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті

Хай Україні нашій
Господь дарує щастя і любов .

 
КіньДата: Субота, 17.04.2010, 12:20 | Повідомлення # 2
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Тримаю стиль першої сторінки . Так , це Перун . До речі , я власне певний час вивчав релігійне питання , тому немало прочитав , і як колись Володимир вибрав собі не за предками (Православні) , а за власними переконаннями . І зі слов'янським язичництвом згадалося дещо цікаве , коли зазирнув в статтю з Вікіпедії . Багато хто в интернеті задаться питанням і дивується "Чому в НАШОМУ християнстві стільки неприкритого язичництва ?" Якщо поцікавитись , то це не просто так - коли володимир прийняв християнство , він фактично уособив нового Бога з Перуном , але ідолів наказав повалити , бо вони оманюють людей . Відповідно туго було лише "невірним" - поклонникам усіх инших богів , окрім Перуна . Принаймні иснує така тейорія . Тому , хвактично , тисячу років віримо ми в ніби й нашого бога , але підміненого чужим . Власне , бездумне злизування нами реформістських і хвільосохських тенденцій з народів заходу , від часів Володимира до сучасности привело Україну , як і інші слов'янські народи до виродження нації , тобто того що лише окремі сміливі люди (які в перспективі ставали духом нації : Сірко , Шевченко , Франко , ... ) мають і керуються принципами честі та об'єктивності (власними внутрішньо-народженими) , а за цим обличчам стоять десятки тисяч інших людей (так званий простий народ) , який підносячи до рівня ідолів вищевказаних персон є підлим , злорадливим і горделивим місивом .
 
ZalizniakДата: Субота, 17.04.2010, 13:33 | Повідомлення # 3
Заговоріте
Група: Перевірені
Повідомлень: 58
Репутація: 2
Статус: Відсутний на сайті
Хе. Я проголосував за православ'я. Бо я православний, хоча скорше зовнішні ознаки. В Україні християнська релігія в своїх народних обрядах густо замішана на язичницьких культах. Таким чином ми - скорше язичники, що вірять в Ісуса Христа.

P.S. А чому Ви прибрали Донцова, Бандеру та інших? Їхні фото більше відповідали концепції сайту. Принаймні я так думаю. Вони - своєрідний символ мислення, споглядання за історією нашої минувшини. Гасло (чи це заклик? прохання?) скорше говорить, що ми чекаємо, що Всевишній просто дасть нам те, що ми хочемо. Тобто без наших особливих зусиль.

Ви пісню "Лють Вітчизни" слухали? Я додав її після того як побачив Перуна. Якраз в тему слов'янського язичництва, але не в тему даного сайту. Хіба ні?

 
КіньДата: Субота, 17.04.2010, 14:21 | Повідомлення # 4
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Ні , я ще не слухав . До речі , дякую за музику , для мене вся нова і гарна . Велике вам спасибі . Поки що можете завантажувати на свій розсуд , але я скажу коли кількість місця зменшиться до критичної .

Quote (Zalizniak)
ми - скорше язичники, що вірять в Ісуса Христа.

Хвактично так і є .

Quote (Zalizniak)
P.S.

Ні , сама ця храза і перша сторінка - їй присуще мінятися . Концепція сайту - аналіза і вдосконалення психології . Впринципі все що є на першій сторінці - це поступовий перебіг аналітики проєкту . Храза символічна .
 
КіньДата: Субота, 17.04.2010, 14:53 | Повідомлення # 5
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Ти не проти , якщо я це видалю ? Бо це навіть не в тему слов'янського язичництва .
 
ZalizniakДата: Субота, 17.04.2010, 22:43 | Повідомлення # 6
Заговоріте
Група: Перевірені
Повідомлень: 58
Репутація: 2
Статус: Відсутний на сайті
Ви про "Лють вітчизни"? - будь-ласка. Музика не для кожного.
 
КіньДата: Субота, 17.04.2010, 22:47 | Повідомлення # 7
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Так , це доволі точно . Якщо б не ті крики , то можна було б залишити .
 
ZalizniakДата: Субота, 17.04.2010, 23:09 | Повідомлення # 8
Заговоріте
Група: Перевірені
Повідомлень: 58
Репутація: 2
Статус: Відсутний на сайті
цілком згоден.
 
КіньДата: Субота, 17.04.2010, 23:23 | Повідомлення # 9
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Насправді все те неоязичництво , предствалене бородатими дідуганами , що безперестанно щось бурмочуть , з вінками на голові і знанням старослов'янської мови - то чуж . Цінна сама хвільосохвія . Чи розумієш ти різницю між соціяльною та натуральною релігіями ?
 
ZalizniakДата: Неділя, 18.04.2010, 00:45 | Повідомлення # 10
Заговоріте
Група: Перевірені
Повідомлень: 58
Репутація: 2
Статус: Відсутний на сайті
Мабуть не зовсім. Соціальна - побудована людьми ієрархічна церква? чи щось таке?
 
КіньДата: Неділя, 18.04.2010, 07:01 | Повідомлення # 11
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Не так . Натуральна (природна) релігія - це релігія , яка намагається пояснити явища природи з релігійної точки зору .
Соціяльна релігія - регігія , метою якої є пояснити відносини між людьми і почуття людини ; її мотиви .

Язичництво в усіх видав зникло не стільки через якусь огидність чи пришестя нової месії , скільки через зміну способу життя людини , і потреба в нових поясненнях , при відпаданні потреби в старих , створювала за необхідне пояснення релігією не дощу із хмарами , а спокуси людини і благовіщення встояння проти них . І як завжди замість того , аби винайти своє і заповнити цим пустоту , ми сперли чуже да ще і назвали це своїм .
Якщо ми розвинемо і поширимо хвілосохвію язичництва на такі моменти , і ще й збережемо особливу ментальність наших богів - створимо релігію краще від християнства .

 
ZalizniakДата: Неділя, 18.04.2010, 21:43 | Повідомлення # 12
Заговоріте
Група: Перевірені
Повідомлень: 58
Репутація: 2
Статус: Відсутний на сайті
Пардон, але Християнство - не релігія. Релігія - рукотворне, придумане людьми. Ісус Христос народився, а не був придуманий людьми. Бог зійшов у плоті на землю і показав людям, що Він - Бог. Християнство - це одкровення. А те, що його забруднили політикою Рим, Візантія та Москва - це вже інша справа.
 
КіньДата: Неділя, 18.04.2010, 22:20 | Повідомлення # 13
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Ісус Христос був язичником (звісно не слов'янським , а відповідним тій місцевості) все життя . Я його не знав , але більш ніж в уьому впевнений . Все життя Ісус ходив на капище бо "так треба" і слова всупереч не говорив , аби не накликати гнів богів . І от одного ранку він прокинувся і подумав : "Що за дурня ? Я ж в це не вірю . А ну схвормую власну хвільосохвію !" . А культом і хванатизмом цю релігію зробили вже задовго після смерти . Подумайте самі , чи міг вірити у божественість Христа той , хто бачив як він справляв свої природні потреби ?
 
ZalizniakДата: Неділя, 18.04.2010, 22:36 | Повідомлення # 14
Заговоріте
Група: Перевірені
Повідомлень: 58
Репутація: 2
Статус: Відсутний на сайті
Якщо подумати логічно, то хтось можливо і бачив як Ісус справляв потреби. Але я про це ніде і ніколи не чув і не читав. Може він просто користувався туалетом? прости мене, Боже.
 
КіньДата: Неділя, 18.04.2010, 22:41 | Повідомлення # 15
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Не ті були часи , аби простий люд туялети будував . Під деревце або в лісок ... сумніваюсь що в Ісуса з божої воли не функційонувала травна система . Загалом євангелів більше трицяти . Скажу чесно до апокрихвічних - руки мої не дійшли , тому не знаю , що в них написано , та кажуть Нікейський Собор їх не прийняв , бо там Ісусу приписувалися людські якости .
 
ZalizniakДата: Неділя, 18.04.2010, 23:05 | Повідомлення # 16
Заговоріте
Група: Перевірені
Повідомлень: 58
Репутація: 2
Статус: Відсутний на сайті
Тепер дослідити буде важкувато. Ви підходите з точки раціоналізму (як нинішні атеїсти), але кому як не вам розуміти, що не все можна пояснити раціонально.
 
КіньДата: Неділя, 18.04.2010, 23:12 | Повідомлення # 17
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Ставлення до науки як до чогось особливого , це мара . В будь-якій релігії ми помічаємо втілення в слугах божих чи молодших богах законів хвізики , а в старшому вищого ФЗЗПП ! Християнські апостоли і Бог ; слов'янські ті ж боги і верховний бог , римсько-грецький пантеон ... . Там де сьогодні релігія себто хвільосохвія - вже завтра буде алгебра . Нащастя чи нажаль . Так розвивається людство .
 
РанокДата: Понеділок, 19.04.2010, 17:40 | Повідомлення # 18
Придивіться
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Відсутний на сайті
Що таке ФЗЗПП?
 
ZalizniakДата: Понеділок, 19.04.2010, 17:58 | Повідомлення # 19
Заговоріте
Група: Перевірені
Повідомлень: 58
Репутація: 2
Статус: Відсутний на сайті
І мене цікавить що воно таке?

Додано (19.04.2010, 17:58)
---------------------------------------------

Quote (Zalizniak)
Атриканське Язичництво

Третій раз читаю і тільки тепер в'їхав, що то Африканське.

 
КіньДата: Понеділок, 19.04.2010, 18:14 | Повідомлення # 20
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Quote (Zalizniak)
Третій раз читаю і тільки тепер в'їхав, що то Африканське.

Ото ж так .

Quote (Ранок)
Що таке ФЗЗПП?

Хвундаментальний закон загального просторового прогресу (власне треба оновити абревіятуру на ХЗЗПП)

Вся вселенська енергія безперервно взаємодіє , а слідувательно нерозривно пов'язана і спроможна досягти просторової рехвормації лише в єдиній хвормі .

 
РанокДата: Вівторок, 20.04.2010, 20:20 | Повідомлення # 21
Придивіться
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Відсутний на сайті
А як же квантова механіка?
 
КіньДата: Вівторок, 20.04.2010, 20:26 | Повідомлення # 22
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Квантова механіка - то мара . Вкінці кінців вона дійшла вже до такого абсурду , що при кожній дії варіянти створюють паралельні світи , а слідувательно їх безліч і гф озщдклоутлпо.ж.ю.... . Чому тоді наш світ причинно-наслідковий і чому наша свідомість саме в ньому це вони підкладуть під прокрустове ложе своєї нісенітниці . Але політика доконаних хвактів не помиляється : передбачення Ванги , Месинга , і инших передбачувачів збуваються .
 
РанокДата: Вівторок, 20.04.2010, 20:31 | Повідомлення # 23
Придивіться
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Відсутний на сайті
Але ж як пояснити кіпу фізичних явищ у мікровсесвіті без теорії квантової механіки? Вона ж для цього і була вигадана.
 
КіньДата: Вівторок, 20.04.2010, 21:35 | Повідомлення # 24
Поспілкуйтеся
Група: Розпорядники
Повідомлень: 94
Репутація: 1
Статус: Відсутний на сайті
Вона була вигадана бо люди не могли пояснити чому не можна виміряти одразу кілька величин . Потім переросла себе . Трагічно .
 
Кворум » Хворум проєкта Молот Українства » Українська Культура » Українська Релігія (Яка релігія підходить для якнайкращого супроводу Українськії)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz